We're hiring!
Come work with us.

Suntem ├«ntr-o etap─â de dezvoltare tehnologic─â ┼či expansiune de pia┼ú─â, ceea ce accentueaz─â orientarea noastr─â spre recrutare de personal, instruire ┼či integrare, dezvoltarea echipelor. JetPOINT sus┼úine ini┼úiativa, competen┼úa, spiritul de echip─â, integritatea.┬á

A┼čadar - angaj─âm ┼či form─âm profesional pe diferite func┼úii ┼či joburi, oferim pachete de salarizare motivante ┼či posibilit─â┼úi reale de dezvoltarea carierei pentru to┼úi participan┼úii la proces.

Gasiti aici mai multe pozitii deschise ├«n organigrama JetPOINT, ├«n domeniile: Project Management, Produc┼úie, Montaje, Service, Call Center. A┼čtept─âm aplica┼úia ta pentru posturile vacante listate mai jos sau ne po┼úi trimite un CV pe adresa de email: cariere@jetpoint.ro.

Domeniul de lucru:

  • Project Management, ERP Gantt/Kanban
  • Time Management
  • Cost Management
  • Rapoarte

Cerinţe:

  • Studii superioare (tehnic, economic)
  • Managementul rela┼úiilor cu clien┼úii┬á
  • Experien┼ú─â ├«n PM (Gantt, Kanban), avantaj
  • Limba Englez─â nivel mediu (Italian─â, avantaj)
  • Permis de conducere Cat. B
  • Bun utilizator PC (Excel, Word, ERP)┬á

Responsabilităţi:

  • Definirea/actualizarea re┼úetelor de fabrica┼úie
  • Planificarea proiectelor (etape, taskuri, timp)
  • Alocare ┼či gestionare resurse, optimizare
  • Monitorizarea progresului, time management
  • Controlul costurilor proiectului, bugete
  • Risk management
  • Documente client/contract
  • Rapoarte ┼či indicatori

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonusuri de performan┼ú─â
  • Instruire adecvat─â. Mediu de lucru pl─âcut
  • Oportunit─â┼úi de dezvoltare profesional─â

Service/montaje, ticketing (reclamaţii clienţi), dispecerizare service

  • Preluarea reclama┼úiilor clien┼úi (ticketing)
  • Analiza, investigarea ┼či solu╚Ťionarea solicit─ârilor┬á
  • Suport telefonic, consiliere practic─â (script)┬á
  • Dispecerizare echipe de service ┼či mentenan┼ú─â

Cerinţe:

  • Studii medii/superioare (tehnic)
  • Abilit─â┼úi tehnice, orientare spre zona de tehnologie
  • Foarte bun comunicator (help desk: apel/email/chat)
  • Experien┼ú─â ├«n rela┼úii cu clien┼úii, service (avantaj)
  • Bun utilizator PC (Excel, Word, ERP)
  • Limba Englez─â, nivel mediu

Beneficii:

  • Service, ├«ntretinere ┼či montaj pentru echipamente de tip sp─âl─âtorii auto self service (instalatii termice, electrice, hitraulice etc.)┬á

  • Executarea lucrarilor de montaj, punere in functiune
  • ├Äntre┼úinere periodic─â, revizii, abonamente service
  • Remedierea defec┼úiunilor la sediul clientului, interven┼úii
  • Analiza si propunerea de solutii tehnice in activitatea zilnic─â de service ┼či montaje
  • Gestionarea echipamentelor ┼či pieselor de schimb utilizate

Cerinţe:

  • Cunostinte relevante privind service-ul si mententanta instalatiilor (termice, ap─â), electrice -avantaj
  • Experienta anterioar─â pe o pozitie similara ÔÇô avantaj
  • Capacitate foarte bun─â de comunicare ┼či rela┼úionare cu clien┼úii
  • Organizare, seriozitate, corectitudine, disciplina ├«n munca
  • Atitudine pozitiv─â, orientat─â spre solu┼úii
  • Cunostinte de operare PC
  • Carnet de conducere cat. B
  • Limba englez─â/italian─â - avantaj

Beneficii:

  • Training de specialitate, acomodare
  • Pachet salarial competitiv
  • Echipament de lucru profesional
  • Ma┼čin─â de serviciu
  • Bonus/comision rela┼úionat cu performan┼úa
  • Cheltuieli de deplasare ┼či facilit─â┼úi acoperite

TOP
Translate ┬╗

PUNCT DE LUCRU NOU

JETPOINT SALES & SERVICE
ESTE ├ÄN BUCURE┼×TI!

Am deschis punctul de lucru JetPOINT Bucure┼čti pe ┼×oseaua Olteni┼úei Nr. 23, Pope┼čti Leordeni. Principalul scop este s─â acoperim zona de Sud a Rom├óniei ┼či s─â fim mai aproape de investitorii ├«n proiectele de sp─âl─âtorii self service ┼či automate pe care le producem la Cluj-Napoca ┼či le instal─âm ├«n toat─â ┼úara.

Tel. 0747 721 443 SALES BUCURE┼×TI